Gerger sigorta

25.03.2020 23:19:34

Sigorta hayat şeklimizi etkiler mi? 
 Bu konun ayrıntısına inmek istiyorum. Şöyle de düşünmekte bir fayda var. Şehirde devamlı sigortalı iş var mı? Sigortalı iş bulabilir miyim? Bunları gözümüzün önüne getirdiğimiz de hayatımızı şekilendirdiğini farkına varıyoruz ve bunların genelde göçlere kendileriyle beraber getirdiğini görüyoruz. Büyük şehirlerde düzenli ve sigortalı işlerin daha çok olduğunu görüyoruz. Köyde yalan birisi büyük şehirlere göç ettiğin de köy hayatının yok olduğuna şehir hayatına. Ayak uydurmak zorunda kaldığında farkına varırız.güney doğu Anadolu bölgesi iş olanakların az olduğunu ve çalışacağımız işlerinde sigortalı olup olmayacağını aşikar.
Gerger sigorta olarak bizler de bunun bilincin de olup güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunmaktayız. İşletmelerin her daim yanında olduğumuzu onların sigorta işlemlerini , yorulmadan gereken düzeyde sigorta düzenlerini yapmaktayız.
Kaç çeşit sigorta vardır ?
 1-Konut sigortası
2-Trafik sigortası
3-Seyehat sigortası
4-Yıllık hayat sigortası
5-Zorunlu deprem sigortası (Dask)
6-Özel sağlık sigortası
7-Bireysel emeklilik sistemi (Bes)
 Bilindiği üzere sigorta hayatımıza yer edinmiş durum da. Biz Gerger sigorta olarak sizin hayatınızda önem kazanmış, değer kazanmış bir şeylerin veyahut sizlerin ve ailenizin sizler için ne Kadar değerli ve önemli ise bizde de o Kadar önemsiyoruz . O kadar da değer veriyoruz. Sigorta hayat şeklimizi etikiler mi ? Sorunsuna emin bir şekilde evet diye bilirim. Hayatımızda nerelerde bulunduğunu, nasıl olması gerektiğini hangi zamanda yapılması gerektiğini. Hangi sigortayı hangi zamanda yapsam daha iyi olur?
 Hangi sigortanın primi daha yüksek olur.    
Biz insanoğlu her daim işimize yarayacak bilgiler edinmek istediğiniz kadar bir telefon kadar uzağınızda olacağız
Hayatımızı kolaylaştıracak bilgileri bulunca hemen öğrenmek isteriz. İstediğiniz zaman bizleri arayıp her konuda detaylı ve elde etmek istediğiniz bilgileri sizlere daha detaylı bir şekilde bilgilendirelim