Besni sigorta

30.03.2020 23:33:59

Bireysel emeklilik sistemine (Bes) henüz katılmadınız mı ? Öncelikle bireysel emeklilik sistemi ne demek olduğunu açık bir şekilde ifade edelim. Bireysel emeklilik sistemine 18 yaşını aşmış , çalışan çalışmayan herkes başvurabilir. Zorunlu bir sistem olmamakla birlikte gönüllü olan kişiler başvurmaktadır. Bireysel emeklilik sistemine (BES) katılın %25 devlet katkısından faydalanın.
Başvuru yapmak için Besni sigorta'sı tıklamanız yeterli olacaktır. Peki bireysel emeklilik sistemi ni imzaladıktan sonra ne olur . Bireysel emeklilik sözleşmesini imzaladıktan ve ilk ödemenizi yaptıktan sonra en az 10 yıl prim ödemek kaydıyla 56 yaşınızı doldurduğunuz da bireysel emeklilik te hak. kazanmış olursunuz. Biz besni sigorta olarak sizlerin gelecekteki yaşantınızı garanti altına almak istiyoruz . BES le geleceğinizi garanti altına alın.
Şimdiden gelecekteki yaşantınızı güvence altına almak ve ilerde rahat etmek için bireysel emekliği gerektiğince erken başvurudan bulunun ve buda sizlerin yararınıza olacaktır. Başta anlattığımız gibi 18 yaşına girmiş olan her birey başvuruda bulunabilir. Çalışsanızda çalışmasanızda her ay ödeye bileceğiniz. Primi belirleyip ileri ki yaşantınızda sizlerin yararınıza olacaktır. Yaptıracağınız primi ne kadar olduğunu belirtip yaptırdığınız paranızda herhangi bir kesinti olmamaktadır. Kesintinin olmaması için takip etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Bizimle iletişime geçip sizleri kulaktan dolan sözlerin aksisine gereken bilgileri verelim. Besni sigorta olarak istediğiniz zamanda istediğiniz sigorta konusunda bizlerle iletişime geçip gereken bilgileri sizlere söylemekten daima hazırız. Kafanızda oluşan ve kafa karıştıran bilgileri bir kenara alıp yapacağınız sigorta yönünden sizlere yardımcı oluyoruz. Sisteme ne kadar uzun kalırsanız o kadar sizlerin yararınıza olup ilerki zamanda ödediğimiz paranızı geri ve kesintisiz alıyorsunuz. Devlet katkısı bireysel başvurulara yöneliktir. Eğer işveren iseniz Devlet katkısı ödenmez. Detaylı bilgi almak için Besni sigorta bulunan iletişim kısmından bizi aramak yeterli olacaktır.