Geleceğe Güvenle Bakmanızı Sağlıyoruz

Evinizi daha güvence altına almadınız mı?

HAKKIMIZDA

2005 yılından itibaren fiilen,2010 yılından sonra ise direk olarak sigorta işine girdik. Verdiğimiz hizmetler sayesinde şu anda birçok müşterimizin olduğunu ve müşterilerimiz bize duyduğu güven ve firmamıza verdiği değerin maddiyat olarak değer biçilmez bir mutluluk. Fazla ekrana sahip olmamızın bir sonucu olarak müşterilerimize uygun fırsatlar ve kampanyalar sunuyoruz. Yıldırım Sigorta, Gelişimdir, değişimdir,teknolojidir, içinde bulunulan yeni şartlara uyum sağlamaktır. Günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir.

Devamını Gör

BİZDEN HABERLER

Otobüs bileti,uçak bileti, arabanızı hatta valiz de hazırladınız. Seyahat etmek için gereken bütün işlerimleri haletmiş bulundunuz. Bir nevi sizlere engel olan düzenlemeden kurtuldunuz. Tamda bu esnada sonra Seyahat sağlık sigortası devreye girmektedir. Seyahat sağlık sigortası ne işe yarar ona biraz açıklık getirelim . Seyahat sigortası yurt içi ve yurt dışı olmak kaydıyla iki başlık altında poliçeler hazırlanmaktadır . Yurt dışı Seyehatında tatil, okul ve yahut zorunlu olarak Seyahat etmek istiyorsunuz pasaport la birlikte zorunlu seyahat sağlık sigortası aklımıza gelmektedir. Seyahat sigortası ne zaman başlar ve ne zaman sona erer . Yurt dışına çıkış yaptığınız anda başlar geri yurt içine dönüş sağlıyana kadar devam eden bir sigorta çeşidir. Peki seyahat sigortası yaptırdım lakin gitmekten vazgeçtim ne yapmam lazım , iptal edebilir miyim sorusu akıllar gelmiyor değil. Seyahat edeceğiniz saatinden 24 saat önce sigorta

Kasko,Dask,trafik,sağlık,seyehat ve diğer sigortalar insan yaşamı için gerek maddi gerek manevi anlamda rahatlamak ve yaşıntının kalitesini artırmak amacıyla yapılır. Ev yada araba alırken çekilen zorlukları bir nebzede rahatlatmak amacıyla bildiğiniz üzere kasko sigortası yada konut sigortası yapılır. Günümüz şartlarında yaşam standartlarını bir nebzede olsa iyileştirecek sigorta çeşitleri vardır. Seyehat,sağlık gibi sigortaları buna örnek gösterebiliriz. Görüldüğü üzere hem yaşam kalitesini artırmak hemde devletimizin yasalarla koyduğu sigortalar mevcut. Zorunlu Deprem sigortası,Zorunlu trafik sigortası gibi devletin yasalarla koyduğu bu vergiler bazı zamanlarda ciddi artışlar sağlamış günümüzde ise en yüksek tutarlarını görmüştür. 2016 yılında aracıma ödediğim sigorta primi 250 lira iken 2019'da neredeyse 1500 lirayı bulmuş durumda. Durumun böyle olması vatandaşlarımızı rahatsız ettiği gibi kimilerinide ekonomik olarak ciddi sıkıntılara koyuyor. temennimiz primlerin düşmesi. Adıyaman sigorta piyasada bulunan ne kadar ekran varsa hemen hemen hepsine sahiptir. Bu ekranlar fiyat karşılaştırmaları yapıp en uygun ve en ekonomik olanı bulmamızı sağlar. Bizde bunu müşterilerimize yansıtırız ve müşterilerimiz daha az para öderler. Adıyaman ve bütün ilçelerinde verdiğimiz bu hizmeti severek ve kendimizden ödün vererek yapıyoruz. Adıyaman kasko sigortası denilince akla en çok biz geliyoruz. Sebebi ise; kaliteden ödün vermememk ve müşterilerimize en uygun fırsatları sunmaktır. Zamanı gelince hangi sigorta olursa olsun önceden haber veriyoruz ki müşteriler ona göre ayarlamalarını yapsınlar. Hem yiyebilecekleri cezalardan kurtarmak hemde maddi olarak kendilerini ayarlasınlar diye önceden bildirmek birçok müşterimizi memnun etmiş bizde bu doğrultuda hareket etmeye devam ediyoruz. Adıyaman trafik sigortası ve diğer sigortaların primlerini hesaplamak müşterilerimize en uygun firsatları sunmak için teknolojiyide arkamıza alarak hizmet vermekteyiz. Zaman zaman bazı kampanyalar başlıyoruz ki bu tür kampanyalarıda internet sitemiz üzerinden görmeniz mümkün. tüm fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanmak için takipte kalabilirsiniz. Adıyaman sigortanın hedefinde müşteri memnuniyeti yatmaktadır. aklınıza gelebilecek her türlü sigortayı itina ile yapıp müşterilerimizden gelen soruları güleryüzlü bir şekilde cevaplıyoruz. Diğer bir amacımız ise adıyaman ve ilçelerinde bulunan kişilerin güvenini elde ederek bir ömür boyu bizimle çalışmalarını sağlamaktır. Şunu da belirmek isteriz ki bir müşteri bin müşteridir. Bu bağlamda hareket ederek en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İsterseniz iletişim numaralarımızı arayarak isterseniz ofisimize gelerek bilgi sahibi olabilir akabininde size sunduğumuz fırsatları değerlendirebilirsiniz.